Райо Валекано и Реал Мадрид играят при резултат 1:1 в мач от

...

НА ЖИВО: Райо Валекано - Реал Мадрид 1:1, червен картон за Карвахал

Райо Валекано и Реал Мадрид играят при резултат 1:1  в мач от 25-ия кръг в испанската Ла Лига. Всички забавни моменти ще отразим на Gong.bg .

Хоселу се разписа още в 3-ата минута, само че Раул де Томас изравни от дузпа в 27-ата минута.

Още в 3-ата минута Реал Мадрид доближи до попадение. Футболистите на Карло Анчелоти позволиха неточност в изнасянето на топката, само че домакините не се възползваха. Последва скоростна контраофанзива, която разреши на Валверде да пусне прекрасен пас към Хоселу, а нападателят се разписа. Попадението беше анулирано за засада, само че ВАР се намеси и се видя, че няма нищо неправилно.

⚽ 5' | 0-1 | ¡¡¡GOOOOOOOOOOOOOOOOL de!!! |
— Real Madrid C.F. (@realmadrid)
Голът внесе нужното самочувствие и успокоение в играта на " лос бланкос " и те започнаха да владеят топката и последователно да притискат противника.

След двайсет минути игра Хоселу прати за втпри път топката в мрежата, само че този път попадението не бе прието. Оказа се, че  преди да центрира Лукас Васкес не е съумял да задържи топката в очертанията на терена при пробива си.

Малко по-късно домакините сътвориха най-опасното си състояние. Алваро Гарсия и Алфонсо Ешпино комбинираха на левия фланг и последва пас към Трехо. Той шутира и след рикошет в Камавинга бе отсъден корнер. След инспекция с ВАР обаче се видя, че топката е докоснала ръката на полузащитника на Реал и реферът уточни бялата точка. Раул де Томас стреля доста мощно и не остави шансове на Лунин - 1:1

¡GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL de RDT!

⌚️26' | 1-1 | ⚡️
— Rayo Vallecano (@RayoVallecano)
" Светкавиците " започнаха да работят с повече подтик и почитателите на трибуните в допълнение наелектризираха ситуацията. Това докара до още един удар на Оскар Трехо, само че стражът на ;кралете " този път се намеси.

В края на полувремето Оскар Валентин изведе Алваро Гарсия, който опитва шанса си от дребен ъгъл, само че Андрий Лунин мазета в корнер.

⏸️ 1-1
⚽ 5'
⚽ 27' Raúl de Tomás (p.)
В началото на втората част Гарсия притисна Чуамени и той сгреши. Французинът беше финален човек и това разреши на крилото на Райо да излезе очи в очи с вратаря. Чуамени обаче се хвърли на шпагат и блокира заплахата.

След час игра Винисиус имаше съществени искания за нарушаване против него в наказателното поле от Иван Балиу. Главният арбитър следеше доста добре обстановката и реши, че няма съображение да отсъжда дузпа.

Петнайсет минути преди края Тони Кроос извърши страховит пря свободен удар, само че Столе Димитриевски се хвърли и опази вратата си.

В добавеното време на срещата Даниел Карвахал опита шут с по-неудобния си ляв крайник, само че още веднъж стражът на домакините улови кълбото.

LIVE / Райо Валекано - Реал Мадрид 1:1